piątek, 15 lipca 2011

California sun

Witam wszystkich:)
Założyłam tego bloga, ponieważ bardzo lubię fotografię, traktuje ją narazie jako hobby, ale nie ukrywam, że kiedyś chciałabym mieć z nią wiele wspólnego:) Liczę na to, że wszyscy odwiedzający tego bloga pomogą, doradzą, pochwalą, skrytykują:) jak również sami znajdą tutaj jakąś radę. Wielu z Was pewnie stwierdzi, że jestem kolejną osoba, która posiada lustrzankę dla 'szpanu', bo przecież kompakty nie są już takie fajne. Od razu zwracam uwagę na to, że mimo tego, iż jestem początkująca, to bieganie z aparatem po domu i robienie zdjęć wszystkiemu co się rusza bądź też nie, sprawia mi ogromną frajdę. Na sam początek wrzucam dwa zdjęcia słoneczników. Nic specjalnego, ale chciałabym poznać Waszą opinię o tych zdjęciach. Obiecuję, że postaram się również zamieszczać tutaj wiele ciekawych informacji o fotografii jakie uda mi się wyszukać w internecie i nie tylko.
Czekam na komenatrze dotyczące zdjęć, a tymczasem idę na domowy sorbeeeet porzeczkowy:)!


5 komentarzy:

 1. zdjęcia ładne, cieplutkie ;) dodam do obserwowanych bo może być ciekawie ;) pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugie znacznie mi się podoba, szkoda że takie małe, na większych znacznie lepiej widać szczegóły :) Kompakty też sa fajne, mieszczą się do damskiej torebki :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się kadry :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak tylko klikniecie w zdjęcie, pojawia się ono w nowym oknie znacznie powiększone, narazie nie mam pojęcia jak je dodać aby tutaj były większe, ponieważ to mój pierwszy blog. Dzięki za miłe opinie:)

  OdpowiedzUsuń